Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie

Rodzinne spotkanie w ramach jubileuszu szkoły

Minęło może 15, może 20 lat a może jeszcze więcej. Na pewno całkiem sporo. Ale sądzimy, że każdy z zaproszonych gości zapamiętał swoją klasę, wychowawczynię, najbardziej lubianego nauczyciela,  kolegę lub koleżankę ze szkolnej ławki. Jubileusz naszej szkoły to znakomita okazja do spotkania i do wspomnień. Z okazji 100- lecia naszej szkoły zaprosiliśmy naszych absolwentów na okolicznościowe spotkanie. Przyszli  na nie ze swoimi dziećmi i wnukami,  które obecnie są uczniami naszej szkoły. Za udział w tym wyjątkowym wieczorze składamy Państwu serdeczne podziękowanie. Wyrażamy swą wdzięczność i wyrazy uznania, za Państwa poczucie dumy i radości, że byliście uczniami naszej szkoły. Na długo zapamiętamy serdeczny nastrój spotkania, miłe rozmowy, wspomnienia, fotografie, szkolne pamiątki. Życzymy Państwu powodzenia, sukcesów oraz satysfakcji w codziennej pracy i życiu osobistym.